АКЦІЯ ДНЯ! Пропозиція для безготівкового розрахунку. Зробіть замовлення на 600 грн. без урахування паперу та отримайте спецціну на офісний папір А4 "ZOOM" 500 л. за ціною: 231,62 грн.
 • Маркер для магнітних сухостираються дощок, чорний, 2-4 мм, спиртова основа
 • Маркер для магнітних сухостираються дощок, чорний, 2-4 мм, спиртова основа

  • BUROMAX
   BM.8800-01
   14.64грн
  • Доставка по Києву здійснюється кур'єром БЕЗКОШТОВНО з 10:00 до 19:00 (пн, вт, ср, чт, пт)

   • сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 700грн (Правий берег);
   • сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 800грн (Лівий берег);
   • послуга "БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА" діє за умови, якщо у вашому замовленні немає форматного або рулонного паперу або його сума не повинна перевищувати 15% від суми всього замовлення;

   Якщо сума Вашого замовлення менше 700грн:

   • самовивіз з нашого офісу*;
   • вартість доставки - 70грн (Правий берег);
   • вартість доставки - 100грн (Лівий берег);

Маркери BUROMAX для сухостираються дощок - прекрасні інструменти для офісних презентацій, мозкових штурмів, доповідей, а також для шкільного й домашнього навчання.

Високоякісне чорнило на спиртовій основі створене за спеціальною технологією, яка забезпечує насичене, чітке нанесення, завдяки високої пігментованості й контрастності чорнила. При цьому чорнило швидко висихало, тому написи не розмазуються й не розтікаються. Крім того, завдяки швидкому висиханню написів, зроблених маркером BM.8800, відмінно підходять як для правші, так і для лівші. При цьому, чорнило легко стиралося з дощок за допомогою губок або тканинних серветок.

Висока контрастність чорнила маркерів BM.8800 забезпечує гарну видимість маркерних написів на різних, у тому числі, далеких відстанях. Зносостійкий пишучий вузол із гладким пористим кулеподібним наконечником забезпечує насичену й чітку лінію листа товщиною від 2 до 4 мм, яка може варіюватися залежно від натиску й нахилу при листі. Волокнистість і м'якість наконечника попереджає скрип і поява сторонніх звуків при листі маркерами в процесі проведення презентації або уроку, а також подряпин на дошці.

Написи легко й плавно лягають на дошку, що робить процес використання маркера BM.8800 максимально комфортним. Пишучий вузол і наконечник витримують високі показники тиску й натиску без втрати функціональних властивостей. Корпус із первинного PP (поліпропілену) не пропускає повітря до стрижня, не допускає його швидке висихання й забезпечує можливість тривалого зберігання й використання маркера.

Покупці цього товару також вибирають