Фоторамки А4, А3 для дипломів, сертифікатів

АКЦІЯ ДНЯ! Пропозиція для безготівкового розрахунку. Зробіть замовлення на 600 грн. без урахування паперу та отримайте спецціну на офісний папір А4 "ZOOM" 500 л. за ціною: 231,62 грн.

 

Стильні рамки для  дипломів формату А4

Зібралися повісити диплом на стінку? Це правильний розв'язок, адже свої досягнення краще підкреслювати (а якщо ви фахівець, приймаючий клієнтів, це просто необхідно робити). Тому ми й  пропонуємо вашій увазі різні рамки для дипломів. З їхньою допомогою можна стильно оформити ваші документи й підсилити те враження, яке вони роблять.

Дипломи, свідчення, сертифікати  у рамках виглядають солідніше, вагоміше, значніше. А от без стильного  оформлення в них немає такого «ваги» — документи втрачають свій статус, якщо вони погано виглядають. Саме тому так важливо правильно підібрати рамки для дипломів А4 або для сертифікатів, свідчень, грамот інших розмірів. В інтернет-магазині компанії «ЮКАНЦ ГРУП» ви зможете зробити це з легкістю. З нами вибір гідного оформлення для документів буде максимально легеням.

Чому рамки для  дипломів зручно купувати в нас

  •     Ми пропонуємо увазі клієнтів різні кольори цієї продукції. У нашому каталозі ви можете за хвилину знайти чорні, темно-коричневі, темно-сірі рамки для дипломів із прикрасою зі штучного золота й срібла або ж без нього. Стильні й солідні, вони будуть виглядати більш ніж гідно.
  •     Увазі клієнтів ми представляємо тільки ті рамки для дипломів, які зроблені з натуральних, якісних, екологічно чистих матеріалів. Товар, представлений у кожній позиції каталогу «ЮКАНЦ ГРУП» не просто красиво виглядає, але і є безпечним для вашого здоров'я й зберігає свій стиль роками.
  •     У нас продаються не тільки рамки для дипломів А4, але й варіанти будь-яких інших форматів. 9Х13, 13Х18, 19Х24, 30Х40 — вибирайте ті розміри, які потрібні саме у вашому конкретному випадку. Ми постійно додаємо в каталог нові рамки, щоб ви могли оформляти які завгодно документи.

Обертаємо ваша увага на ціни: як  бачите, вони порівняно низки й  цілком доступні. Купити якісні рамки для дипломів цілком реально за 20-30 грн і навіть дешевше — ми щодня доводимо це своїми продажами. Більше того, у столиці їх можна без праці придбати з доставкою додому ( при замовленні на суму від 400 грн). У нас представлена величезна різноманітність якісних канцелярських товарів, тому ви завжди знайдете корисні речі, які можна купити разом з рамками для диплома (А4 і інших форматів). При оптових замовленнях можлива доставка в будь-які міста України. Звертайтеся, ми готові обговорити будь-які варіанти роздрібного й оптового продажу рамок для дипломів.