Формат А4

АКЦІЯ ДНЯ! Пропозиція для безготівкового розрахунку. Зробіть замовлення на 600 грн. без урахування паперу та отримайте спецціну на офісний папір А4 "ZOOM" 500 л. за ціною: 231,62 грн.

Офісний папір – один із самих необхідних видаткових матеріалів як у будь-якому офісі, так і будинку. До того ж,  папір формату A4 найчастіше використовується не тільки для печатки, але й для листа, копіювання, відсилання й одержання факсів – одним словом, має високу функціональність. 

Ні  для кого не секрет, що якість паперу є найважливішою фактором для одержання  якісних документів. Та й  не варто  забувати, що офісна техніка  теж не вічна, а використання  поганого паперу може неабияк  її зносити. Найбільше важливо використовувати якісний папір для роботи на сучасному високотехнологічному встаткуванні, при високій швидкості й продуктивності виконуються завдань – ксерокопіювання, повнобарвної печатки й т.д. 

Говорячи  про якості паперу, потрібно розуміти, що її щільність  і білизна – це далеко не всі властивості, визначальні якість. Гарна офісний папір повинна також мати певні показники твердості, скручування, гладкості, шорсткості, чистоти, електропровідності й безлічі інших фізичних, хімічних і електростатичних властивостей. 

Офісний папір, представлена в нас, має високу якість і має помірну ціну, що немаловажне, адже витрата паперу найчастіше має дуже високу швидкість. Купуючи офісний папір у нас, ви можете бути впевнені в якості роздрукованих документів, факсів, копій і ін. 

Якісна  офісний папір від кращих  світових виробників – в Інтернет-Магазині «ЮКАНЦ ГРУП».