Доставка і оплата

АКЦІЯ ДНЯ! Пропозиція для безготівкового розрахунку. Зробіть замовлення на 600 грн. без урахування паперу та отримайте спецціну на офісний папір А4 "ZOOM" 500 л. за ціною: 231,62 грн.

Оперативно, у вказаний час і місце, доставка канцтоварів та інших товарів згідно з Вашим замовленням для вашого офісу або будинку. Ваші бажання, ваші потреби — це наші проблеми. Ми гарантуємо точне та сумлінне виконання замовлень, оскільки ми зацікавлені у довгостроковій співпраці з вами.

Компанія «ЮКАНЦ ГРУП» представляє на вибір багатий асортимент канцелярських та інших офісних товарів, якість та ціна яких задовольняють навіть найвибагливіших замовників. Маючи широкий спектр різноманітної продукції, ми пропонуємо своїм клієнтам не витрачати час на пошуки і покупки в різних місцях. Все, що вам необхідно, можна знайти у нас. Більше того, така послуга як доставка канцтоварів м. Київ, надається безкоштовно. Зробивши замовлення та вказавши адресу поставки по місту Київ, ви можете спокійно продовжувати працювати, а точно у вказаний час наші працівники прибудуть до вас.

Ціни:

Всі ціни у прайс-листі у національній валюті держави Україна вказані з урахуванням ПДВ та ПФ. Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати ціни у разі потреби, без попереднього повідомлення клієнтів.

Після оформлення замовлення в телефонному режимі або через сайт, Вам буде виставлено рахунок - фактура, де детально вказані чинні ціни на всі оформлені товари відповідно до вашого замовлення.

Оплата товару здійснюється після ознайомлення та Вашої добровільної згоди.

Оплата:

Ми пропонуємо вибрати зручний для Вас спосіб оплати замовлення: готівковий або безготівковий розрахунок.

Постійним нашим клієнтам пропонується сплатити замовлення з відстрочкою в 10 робочих днів після укладення договору.

Безготівковий розрахунок, для компаній, оплата згідно з виставленим рахунком-фактурою, перерахування грошей на розрахунковий рахунок, компанія "ЮКАНЦ ГРУП" платник ПДВ.

Готівка, для приватних осіб, за фактом поставки. Розрахунок може проводити експедитор або водій, який доставив замовлення.

Доставка:

Доставка безкоштовна по м. Києву наступного дня після оплати :

  • сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 700 гривень (Правий берег);
  • сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 800 гривень (Лівий берег);
  • послуга "БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА" діє за умови, якщо у вашому замовленні немає форматного або рулонного паперу або його сума не повинна перевищувати 15% від суми всього замовлення.

Якщо сума Вашого замовлення менше 700 гривень:

  • самовивіз з нашого офісу*;
  • вартість доставки - 70 гривень (Правий берег);
  • вартість доставки - 100 гривень (Лівий берег);

Доставка по м.Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Також є можливість доставити Ваше замовлення і у вихідні дні, після узгодження деталей з менеджером.

Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта», «Нічний Експрес», якщо сума Вашого замовлення не менше 100 гривень.

Доставку оплачує замовник. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника.

*Будемо раді бачити Вас за адресою:

м.Київ, бул.  Вацлава Гавела, 4,
корпус 1, 4 поверх, офіс 429

Вам потрібна термінова доставка? Варто обов'язково попередити про це оператора, оскільки такі замовлення реалізують лише з 14:00 mdash; 19:00 у робочі дні за наявності вільних водіїв та необхідного товару на складі.

Таке замовлення оформляється тільки по Києву і його вартість збільшується на 70 гривень за терміновість.

Продукція, що ми пропонуємо, може іноді відрізнятися від пред'явлених фотографій у каталогах. Але у разі відсутності бажаного товару, ми завжди зможемо знайти альтернативну заміну і, звичайно ж, за Вашою згодою, оформити поставку.

Ми завжди готові вислухати обґрунтовані претензії та здійснити заміну або повернення товару з нашого інтернет-магазину в термін не більше 7 робочих днів.

Постійним клієнтам завжди йдемо назустріч!