ТОВ «ЮКАНЦ ГРУП». Канцелярія, товари для офісу

АКЦІЯ ДНЯ! Пропозиція для безготівкового розрахунку. Зробіть замовлення на 600 грн. без урахування паперу та отримайте спецціну на офісний папір А4 "ZOOM" 500 л. за ціною: 231,62 грн.

Компанія «ЮКАНЦ ГРУП» - Основний спектр діяльності нашої організації – це якісний сервіс, спрямований на своєчасне та комплексне обслуговування Вашої фірми. Канцелярія – це головний атрибут (або комплекс атрибутів) для продуктивної роботи будь-якої фірми.

Що ж таки потрібно для успішного розвитку будь-якої компанії? Очевидно, що це відрегульований механізм роботи фірми, інакше кажучи, налагоджена система. Система життєдіяльності Вашої фірми. Ви замовляєте офісні товари, які супроводжуються яскравими, яскравими картинками і докладними описами, витрачаєте мінімальну кількість дорогоцінного часу і гарантовано отримуєте товар у вказаний час. Наша компанія співпрацює лише з перевіреними постачальниками товарів. Ми виробляємо доставку товару до Вашого офісу. Канцтовари від нашої компанії – це зручність, якість, економія грошей, і все це в найкоротший термін!

Доставка канцелярії Києвом проводиться кур'єром безкоштовно з 10:00 ранку до 18:00 вечора. Робочі дні: понеділок – п'ятниця. Безкоштовна доставка по Києву здійснюється за замовленням товарів на суму від 800 гривень.