Штампи й печатки

АКЦІЯ ДНЯ! Пропозиція для безготівкового розрахунку. Зробіть замовлення на 600 грн. без урахування паперу та отримайте спецціну на офісний папір А4 "ZOOM" 500 л. за ціною: 231,62 грн.

Зручні штампи й печатки для вашого бізнесу

Будь-яке підприємство працює з документацією, і необхідність завірення паперів  реквізитами ще ніхто не скасовував. Фірмі в кожному разі потрібні  корпоративні штампи й печатки — без них її документи не будуть мати юридичної сили. І якщо вам потрібна канцелярська продукція, за допомогою якої можна буде ставити свої реквізити, ми готові її надати. У нашому каталозі є самі різні печатки й штампи — будь ласка, вибирайте. Певен, ви буквально за пару хвилин знайдете саме те, що потрібно для проставлення корпоративних реквізитів, кодів, дат виготовлення й іншого маркування.

В «ЮКАНЦ ГРУП»  величезна різноманітність штампів і  печаток

  •     Ми можемо запропонувати увазі клієнтів більш десятка видів канцелярської продукції для проставлення різного маркування. У нашому каталозі є печатки й штампи, стрічкові й поштові датери, автоматичні й самоскладальні нумератори, каси букв і оснащення. Як бачите, ви без проблем замовите потрібні вам канцтовари — ми потурбувалися про те, щоб у вас був вибір.
  •     Зверніть увагу, усе пропонуються штампи й печатки відрізняються своєю високою якістю — вони зроблені топовими компаніями-виробниками, такими як COLOP або TRODAT. Ми намагаємося пропонувати своїм клієнтам дійсно кращу канцелярську продукцію. До речі, саме тому наш каталог печаток і штампів постійно обновляється.
  •     Згодом у нас з'являється усе більше видів і моделей канцтоварів, потрібних для проставлення різних реквізитів і маркувань. Якщо на українському і європейському ринках виходять нові якісні штампи, печатки, датери, нумератори, ми намагаємося укласти прямий контракт із їхніми виробниками й надати їх нашим клієнтам.


Прагнемо підкреслити, що «ЮКАНЦ ГРУП»  пропонує винятково оригінальну продукцію й тільки по розумній вартості — ніяких підробок або націнок. Ми орієнтовані на те, щоб покупка канцтоварів була максимально зручної для вас, для наших клієнтів. Із цієї причини ціни на печатці й штампи від TRODAT, COLOP і інших виробників завжди актуальні. Тому в нас відмінно налагоджені механізми доставки по Києву й іншим містам України.

Ми завжди відкриті для замовлень  будь-яких обсягів — звертайтеся, якщо вам потрібно придбати штампи й печатки, компанія «ЮКАНЦ ГРУП» буде рада продати потрібну вам канцелярську продукцію по її актуальній вартості.